Intermodal

Ze względu na liczne zalety transportu intermodalnego, począwszy od bezpieczeństwa ładunku, poprzez wygodę operacji przeładunkowych, skończywszy na aspekcie ekonomicznym, nasza firma zaangażowała się w organizację przewozów kontenerowych. Specjalizujemy się w transporcie zarówno kolejowym, drogowym, jak i morskim.

Nasz terminal kontenerowy, zlokalizowany w Sławkowie, posiada dostęp do torów kolejowych szerokich i europejskich. Organizujemy stąd regularne wysyłki kolejowe do portów, zapewniając krótki czas tranzytu oraz codzienne kursy w obu kierunkach. Alternatywnie zapewniamy transport drogowy kontenerów w tej relacji, również towarów niebezpiecznych.

O naszej przewadze konkurencyjnej decyduje doskonała lokalizacja i wysoka przepustowość terminali, własne zaplecze (specjalistyczny sprzęt przeładunkowy, plac kontenerowy o powierzchni 10.000 m2, flota aut, przewoźnik kolejowy) oraz doświadczenie naszego zespołu. Bazując na swoich zasobach bądź we współpracy ze sprawdzonymi partnerami, nasi specjaliści dobierają optymalny schemat dostawy ładunku do Klienta.